Felicitări cu începutul noului an de studii!

DRAGI ELEVI!

Prima zi de școală este un eveniment important în viața fiecărui om. Primul sunet marchează începutul noi etape în viață. Fie ca această etapă să vă aducă cele mai substanțiale realizări și cele mai înalte recunoștințe ale eforturilor pe care le veți depune în atingerea tuturor aspirațiilor. Bucuria începutului să vă încurajeze pe parcursul întregului an, înzestrându-vă cu forțe și inspirație pentru Creație în numele Artei.

ONORAȚI PROFESORI!

Urări de bine, sănătate, energie şi credință în ceea ce faceți, performanțe şi reuşite  profesionale!

STIMAȚI PĂRINȚI!

Multă răbdare, putere, înțelepciune pentru a creşte şi a educa personalități adevărate. Mizăm în continuare pe susținere şi implicare în soluționarea pozitivă a barierelor cu care ne vom confrunta. Împreună să încurajăm şi să îndrumăm tânăra generație spre fapte valoroase.

Într – un ceas bun ! Un an școlar de excepție!

Adminstrația Instituție Publice Liceul Teoretic cu Profil de Arte

”Mihail Berezovschi”